תליית טלויזיה על קיר בריקים – איך קודחים בקיר בריקים?

זמינות, מהירות ומחיר זול במיוחד! זה המוטו שלנו!

צרו קשר ומתקין טלוויזיות באזורכם יחזור אליכם להצעת מחיר

תליית טלויזיה על קיר בריקיםתליית טלויזיה על קיר בריקים

התקנת קיר בריקים היא אחת ההחלטות הטובות ביותר שתבצעו בחייכם. הבריקים הופכים בית פשוט למעוצב, מטופח ומלא סגנון. זהו סגנון עיצוב קלאסי שלא יוצא מהאופנה ומתאים לכל סוגי הרהיטים. אם עד היום הסתפקתם בטפט במראה בריקים או בחלום על קיר בריקים – זה הזמן להגשים אותו. כאן במדריך אנחנו נסביר לאלו שיש להם כבר קיר בריקים בבית כיצד תולים עליו מסך טלוויזיה בקלי קלות. 

מה חשוב לבדוק לפני שמתחילים?

תליית טלויזיה על קיר בריקים מתחילה בזיהוי סוג הקיר שמאחורי הבריקים. חשוב לזכור שהבריקים הם תוספת שהתקנתם על קיר קיים ועליכם לתכנן את תליית הטלוויזיה בהתאם. יש לבחור את הברגים, הדיבלים ושיטת התלייה בהתאם לחומר הגלם העיקרי שמרכיב את הקיר. אתם מתבקשים כעת לקבוע האם מדובר בקיר גבס, קיר בטון, קיר בלוקים וכן הלאה. 

איפה כדאי למקם את הטלוויזיה על הקיר?

תלייה של טלוויזיה על הקיר מבטיחה צפייה נוחה מפינת הישיבה. אם יש לכם בבית ילדים, תליית טלויזיה על קיר הכרחית למניעת מצב בו הטלוויזיה נופלת על הילדים. אם אתם מחפשים רעיון מיוחד לעיצוב הקיר עליו תתלו בעתיד את הטלוויזיה ההמלצה היא על בריקים. תליית תמונות לצד הטלוויזיה פחות מומלצת. הגובה המתאים לתלייה של הטלוויזיה יהיה כזה שמאפשר צפייה במבט ישיר בעודכם יושבים בפינת הישיבה. אם תמקמו את המסך גבוה יותר אתם עלולים לסבול מכאבי צוואר. 

איך קודחים בקיר בריקים?

קיר בריקים הוא בראש ובראשונה תוספת אסתטית לבית כך שנרצה לשמור עליו. אם אין לכם ניסיון בקידוח ואתם מחזיקים מקדחה בפעם הראשונה – כדאי לעצור ולהזמין הנדימן. תבצעו את הקידוח בעצמכם רק במידה ואתם בטוחים לחלוטין ביכולת שלכם להשלים את המשימה בהצלחה מבלי לגרום כל נזק לקיר. את הקידוח נבצע בעזרת מקדחה עליה מותקן מקדח שתואם את הקוטר של הדיבל וסוג הקיר. הקפידו לבצע קידוח יציב ומדויק למניעת כל נזק מיותר לקיר הבריקים. 

אלו דיבלים וברגים נבחר?

לקראת תליית טלויזיה על קיר בריקים נבחר דיבלים וברגים בהתאם לסוג הקיר שמאחורי הבריקים. שימו לב שישנם דיבלים וברגים שמיועדים לקירות גבס ואחרים שמתאימים לקירות בטון. בחירה לא נכונה תגרום נזק מיותר לקיר ולא תהיה מספיק יציבה. חשוב לסמן מראש את המקום בו נרצה לבצע קידוח ואת האזורים בהם אסור לקדוח בגלל הימצאות של קווי חשמל ותקשורת. 

איך מבטיחים תלייה ישרה של טלוויזיה?

ממש כפי שהקפדתם להתקין את קיר הבריקים עם פלס – כך תעשו גם עם הטלוויזיה. תליית טלויזיה על קיר בריקים מחייבת עבודה עם פלס היות וכל סטייה קלה מקו ישר בולטת מאוד על רקע הבריקים. בכדי למנוע טעויות שעלולות לשבש את ההתקנה כולה ולהביא למסך טלוויזיה שתלוי עקום נמליץ על פנייה להנדימן. איש מקצוע בעל ניסיון יידע איך לעבוד נכון עם הפלס לטובת התקנה בקו ישר ומדויק. 

תליית טלויזיה על קיר בריקים מבוסס קיר גבס

קירות הגבס ידועים כלא יציבים וחזקים במיוחד כך שהחשש שלכם מפני התקנת טלוויזיה מוצדק לחלוטין. תליית טלויזיה על קיר בריקים שעשוי מגבס אפשרית תוך שימוש במתלה צמוד קיר (לא זרוע). בכדי להבטיח התקנה חזקה נשתמש בניצבי המתכת שמותקנים בתוך קיר הגבס. 

אופציות נוספות לתליית טלוויזיה בבתים עם קיר בריקים

אם אנכם מעוניינים לקדוח בקיר הבריקים שלכם תוכלו לבחור בהתקנת טלוויזיה על עמוד או בהתקנה מהתקרה. אם התקרה שלכם אינה עשויה מגבס אפשר יהיה לבסס את תליית הטלוויזיה על מוטות מיוחדים שמתחברים לתקרה. לא בטוחים במה לבחור? צרו קשר עם הנדימן בעל ניסיון ותבטיחו לעצמכם התקנה יציבה ללא פגיעה בקיר הבריקים. 

אז מה היה לנו עד עכשיו
המרכז לתליית טלויזיות
המרכז לתליית טלויזיות

המרכז להתקנות טלויזיה פעיל בישראל מזה שנים רבות, עוד כשהטלוויזיות היו בגודל של מכונת כביסה. היום, מציע המרכז את שירותיו עבור מסכים שטוחים בכל גודל, החל מהתקנת מסכים קטנים של 20 אינצ', דרך טלוויזיות בגודל של יותר מ-100 אינצ' וכלה בהתקנת קירות מסך באירועים ומתחמי תרבות ובילוי. אם חסר לכם איזשהו רכיב, אם אתם לא מצליחים ליישר את הטלוויזיה, אם הטלוויזיה שלכם כבדה או שאתם פשוט לא יודעים איפה, באיזה גובה ואיך להתקין את הטלוויזיה שלכם בעצמכם, המרכז להתקנות טלויזיה ישלח אליכם טכנאי מקצועי, שיבצע עבורכם את המשימה בצורה מקצועית ומוקפדת ללא פשרות.

התקשרו עכשיו - 073-3753291
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!