תליית טלויזיה על קיר עץ – מה צריך לעשות?

זמינות, מהירות ומחיר זול במיוחד! זה המוטו שלנו!

צרו קשר ומתקין טלוויזיות באזורכם יחזור אליכם להצעת מחיר

תליית טלויזיה על קיר עץתליית טלויזיה על קיר עץ

חולמים על טלוויזיה חדשה אך חוששים מפני היכולת של קיר העץ שלכם לשאת אותה? אנחנו כאן בכדי לספק פתרונות לתליית טלוויזיות בכל חדר. תליית טלויזיה על קיר עץ היא משימה אפשרית! המדריך הבא כולל את כל מה שאתם צריכים לדעת על תליית טלוויזיות  על קירות עץ. אנו נסביר אלו מתלים יש, מה מתאים לקירות עץ, מה לא כדאי לעשות וכמה עולה להזמין הנדימן לתליית הטלוויזיה. 

אלו כלים צריך בשביל לתלות טלוויזיה על קיר עץ?

על מנת להבטיח אחיזה יציבה של הקיר במסך הטלוויזיה עלינו לבחור נכון את הברגים, את הדיבלים ואת המקדח. נתחיל בעבודה רק לאחר שנשלים את הכנת הציוד הדרוש ונוודא שיש לנו את היכולת להשלים את המשימה במלואה. אם אנכם בטוחים ביכולת שלכם לתלות בעצמכם את הטלוויזיה על קיר העץ – כדאי לפנות אל הנדימן. בעלות של כ-300 שקלים (לרוב פחות) הנדימן מקצועי יבצע בעבורכם את העבודה במלואה. אם השקעה של 300 שקלים תמנע מצב בו המסך נופל ומתנפץ על הרצפה בגלל התקנה חובבנית – תזמינו הנדימן. 

שני סוגים של מתקני תלייה

תליית טלויזיה על קיר עץ אפשר לבסס על מתקן זרוע או על מתקן צמוד קיר. מתקני הזרוע מומלצים במקרים בהם נרצה להבטיח אפשרות של שינוי זווית למסך. שימו לב שמתקני זרוע אינם מתאימים לכל סוגי הקירות וכדאי להתייעץ עם הנדימן לגבי התקנה של מסך כבד על זרוע. תליית טלויזיה על קיר עץ עם מתקן תלייה צמוד קיר נחשבת לבטיחותית יותר. המסך כולו נצמד אל הקיר כך שהמשקל מתחלק ואין עומס יתר במקום אחד. 

איפה קונים מתקן תלייה לטלוויזיה?

אם זה עתה רכשתם מסך טלוויזיה חדש סביר להניח שתמצאו במארז גם מתקן לתליית הטלוויזיה על הקיר. במידה ומדובר במסך ישן או שאין במארז מתקן תלייה, תוכלו לרכוש אחד בחנויות ציוד לבית. חשוב לוודא שאתם אכן בוחרים במתקן תלייה שתואם את מידת המסך ומשקלו. על מנת להבטיח התאמה בין המסך לבין מתקן התלייה כדאי לרכוש את מתקן התלייה רק לאחר שרוכשים את המסך. עלות של מתקן תלייה נעה בין כמה עשרות שקלים ומגיעה עד 200 שקלים. נצלו את הביקור בחנות לרכישת ציוד משלים כמו ברגים, דיבלים ומקדח לקיר עץ. 

איך תולים טלוויזיה על קיר עץ?

בכדי להבטיח תלייה בטיחותית של המסך על קיר העץ חשוב להבין תחילה את המבנה של קירות העץ. תליית טלויזיה על קיר עץ דורשת עבודה עם דיבלים מיוחדים שנכנסים בקלות אל הקיר ומתפצלים בתוכו על מנת לשפר את האחיזה שלהם. שימוש בדיבלים רגילים שמיועדים לבטון אינו מתאים לקירות עץ. חשוב לעגן היטב את מתקן התלייה אל הקיר ולהתקין את כל הברגים.  

טיפים שימושיים להתקנת טלוויזיה

  1. במהלך הקידוח עליכם לשים לב שאנכם פוגעים בחוטי חשמל והארקה שנמצאים בתוך הקיר. 
  2. השתמשו בפלס בכדי להבטיח התקנה ישרה ומדויקת (אל תסתמכו על מראה עין). 
  3. סמנו לעצמכם מראש על הקיר היכן צריך להבריג את הברגים. 
  4. מתקני תלייה כוללים לרוב דיבלים וברגים, לפני שאתם ממהרים להשתמש בהם חשוב לוודא שהם אכן תואמים את סוג הקיר. 

אם אנכם בטוחים היכן יש קווי חשמל בתוך הקיר או אלו דיבלים מתאימים לקיר שלכם – כדאי להתייעץ עם איש מקצוע. אל תמהרו לשלוף את המקדחה מבלי לוודא תחילה שאתם יודעים איפה בדיוק לקדוח ובאיזה עומק. תליית טלויזיה על קיר עץ נחשבת מורכבת יותר בהשוואה לתלייה על קיר בטון או קיר בלוקים. שימו לב שאתם מחלקים את המשקל בין כמה נקודות ולא יוצרים עומס יתר. 

אז מה היה לנו עד עכשיו
המרכז לתליית טלויזיות
המרכז לתליית טלויזיות

המרכז להתקנות טלויזיה פעיל בישראל מזה שנים רבות, עוד כשהטלוויזיות היו בגודל של מכונת כביסה. היום, מציע המרכז את שירותיו עבור מסכים שטוחים בכל גודל, החל מהתקנת מסכים קטנים של 20 אינצ', דרך טלוויזיות בגודל של יותר מ-100 אינצ' וכלה בהתקנת קירות מסך באירועים ומתחמי תרבות ובילוי. אם חסר לכם איזשהו רכיב, אם אתם לא מצליחים ליישר את הטלוויזיה, אם הטלוויזיה שלכם כבדה או שאתם פשוט לא יודעים איפה, באיזה גובה ואיך להתקין את הטלוויזיה שלכם בעצמכם, המרכז להתקנות טלויזיה ישלח אליכם טכנאי מקצועי, שיבצע עבורכם את המשימה בצורה מקצועית ומוקפדת ללא פשרות.

התקשרו עכשיו - 073-3753291
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!