תליית טלויזיה על קיר בלוקים – מה צריך לעשות?

זמינות, מהירות ומחיר זול במיוחד! זה המוטו שלנו!

צרו קשר ומתקין טלוויזיות באזורכם יחזור אליכם להצעת מחיר

תליית טלויזיה על קיר בלוקיםתליית טלויזיה על קיר בלוקים

מסך טלוויזיה יהיה תוספת נהדרת לכל חדר. אם אתם מעוניינים בהתקנת טלוויזיות נוספות בבית אך חוששים מפגיעה בעיצוב או שאנכם בטוחים היכן כדאי למקם את המסך החדש – המידע הבא יסייע לכם לבחור נכון, למצוא איש מקצוע אמין ובעיקר, לגלות שאפשר וכדאי לתלות טלויזיה על קיר בלוקים. למעשה, עם איש מקצוע מנוסה, אפשר יהיה להתקין טלוויזיה כמעט בכל מקום. תליית טלויזיה על קיר בלוקים היא משימה אפשרית ואפילו לא מדובר בעסק יקר או מסובך. 

מתי כדאי להזמין מיד הנדימן?

תליית טלויזיה על קיר בלוקים שאינה מתבצעת נכון עלולה לגרום נזק למבנה ולמסך הטלוויזיה. אם לא תעגנו את המסך אל הקיר הוא עלול ליפול ולהתנפץ לרסיסים. לכן, אם אנכם בטוחים ביכולת שלכם לבצע את המשימה בהצלחה – הזמינו הנדימן ותחסכו לעצמכם את עגמת הנפש. הטיפים הבאים מיועדים לאלו שמבצעים באופן שוטף עבודות תחזוקה בבית ותלו כבר בעבר מסך טלוויזיה אחד לפחות. עליכם לדעת איך מבצעים קידוח בקיר בלוקים ולהחזיק בכלים הדרושים. 

מתקן זרוע מול תליית טלויזיה על קיר 

ההחלטה הראשונה אותה תתבקשו לקבל לקראת תליית טלויזיה על קיר בלוקים היא התקנה ישירות על הקיר או באמצעות זרוע. שימו לב שהתקנה צמודה לקיר אינה מאפשרת כיוון של המסך לזווית שנוחה לכם. מתקן הזרוע מבטיח אופציה של שינוי זווית למסך למטרת צפייה בו מכמה פינות בחדר. אם אין בכוונתכם לשנות את זווית הצפייה בטלוויזיה ואתם לא מחובבי זרועות הטלוויזיה– תבחרו תליית טלויזיה ישירות על הקיר. 

מהו הגובה האידאלי לתליית טלוויזיה?

אם חשבתם עד היום שאין חשיבות לגובה התלייה – הגיע הזמן שתדעו שמיקום לא נכון של מסך טלוויזיה עלול לגרום לכאבי צוואר, גב ועיניים. בחדרי סלון הגובה המומלץ לתלייה טלוויזיה הוא 80-90 ס"מ. בחדרי שינה בהם נרצה לצפות במסך בעודנו שוכבים במיטה נבחר גובה תלייה של 120-145 ס"מ.  

מה חשוב לדעת לקראת תליית טלויזיה על קיר בלוקים?

על מנת לתלות טלוויזיה על קיר בלוקים עליכם להצטייד מראש בברגים מיוחדים מסוג ג'מבו. אפשר לרכוש את הברגים הללו בכל חנות שכונתית לכלי עבודה. אם אנכם בטוחים האם מדובר בקיר גבס, קיר בטון או קיר בלוקים עליכם לזהות תחילה את סוג הקיר. תליית טלויזיה על קיר בלוקים דורשת דיבל אוניברסלי (הברגה) בקוטר של 10 מילימטר שמסוגל להחזיק משקל של כ-150 ק"ג. אפשר יהיה להשתמש גם בדיבל בקוטר של 8 מ"מ מסוגל לשאת משקל של 80 ק"ג. ההתקנה מתחילה בקידוח עם מקדח שמתאים לקיר בלוקים, ממשיכה אל הכנסת הדיבלים, הברגת הברגים והתקנת המסך בעזרת מתקן התלייה שמצורף אל המארז. 

איך בוחרים נכון מתקין לטלוויזיה?

  1. המלצות של בני משפחה, חברים ומכרים (אפשרי המלצות ברשתות החברתיות)
  2. בחירה על בסיס חוות דעת שמתפרסמות באינטרנט
  3. בחינת הרזומה המקצועי של המתקין
  4. מתן עדיפות למתקינים שמספקים אחריות מלאה לכל עבודה
  5. מחירים נוחים ועבודה עם חשבוניות מס
  6. זמינות במועד המבוקש

כמה עולה להזמין הנדימן לתליית טלוויזיה?

אם אין לכם בבית מקדחה, מעולם לא קדחתם בקיר בלוקים או שאנכם יודעים איך מבדילים בין קיר בלוקים לבין קיר גבס, אנחנו ממליצים לכם להיעזר בשירות של הנדימן. תליית טלויזיה על קיר בלוקים כרוכה בעלות של כ-300 שקלים  כך שאין מדובר בהוצאה כספית גבוהה. משך העבודה הוא כחצי שעה בעוד אתם מקבלים הסבר על כל הפעולות ואחריות לעבודה. אם תזמינו כמה התקנות של מסכי טלוויזיה באותו הביקור תיהנו ממחיר נמוך יותר. 

אז מה היה לנו עד עכשיו
המרכז לתליית טלויזיות
המרכז לתליית טלויזיות

המרכז להתקנות טלויזיה פעיל בישראל מזה שנים רבות, עוד כשהטלוויזיות היו בגודל של מכונת כביסה. היום, מציע המרכז את שירותיו עבור מסכים שטוחים בכל גודל, החל מהתקנת מסכים קטנים של 20 אינצ', דרך טלוויזיות בגודל של יותר מ-100 אינצ' וכלה בהתקנת קירות מסך באירועים ומתחמי תרבות ובילוי. אם חסר לכם איזשהו רכיב, אם אתם לא מצליחים ליישר את הטלוויזיה, אם הטלוויזיה שלכם כבדה או שאתם פשוט לא יודעים איפה, באיזה גובה ואיך להתקין את הטלוויזיה שלכם בעצמכם, המרכז להתקנות טלויזיה ישלח אליכם טכנאי מקצועי, שיבצע עבורכם את המשימה בצורה מקצועית ומוקפדת ללא פשרות.

התקשרו עכשיו - 073-3753291
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!