תליית טלוויזיה במטבח

זמינות, מהירות ומחיר זול במיוחד! זה המוטו שלנו!

צרו קשר ומתקין טלוויזיות באזורכם יחזור אליכם להצעת מחיר

תליית טלוויזיה במטבחתליית טלוויזיה במטבח

מתכננים לתלות טלוויזיה במטבח? אתם מן הסתם כבר מבינים, שמדובר באתגר לא פשוט. תליית טלוויזיה במטבח יכולה להנעים מאוד את זמן העבודה הרב שמרביתנו משקיעים כל יום במטבח, אלא ששטח הקיר הפנוי העומד לרשותנו במטבח הוא די מצומצם ובמקרים רבים נוצר אתגר של ממש סביב היכולת לממש את האופציה הזאת מלכתחילה. אז מהם האתגרים שאליהם עליכם להתייחס לפני שאתם תולים את הטלוויזיה החדשה שקניתם למטבח ומדוע אתם רוצים מתקין מקצועי שיפתור עבורכם את האתגרים האלה? על כך תוכלו לקרוא ממש כאן בשורות הבאות.

 

המבנה והתפקוד של חדר המטבח

חדר המטבח שונה בהמון מובנים מחדרי הבית האחרים. המדובר בחדר רטוב, כלומר חדר שעוברת בו תשתית מים צלולים ותשתית ביוב. המטבח הוא גם חדר שבו עוברת תשתית גז, שלא עוברת באף חלק אחר של הבית. אבל מה שרלוונטי במבנה ובתפקוד של המטבח לעניין הספציפי של תליית טלוויזיה במטבח הוא ארונות המטבח והמתקנים השונים המשמשים אותנו ברחבי המטבח. המאפיין המרכזי של חדר המטבח הוא שאין בו אף פינה פנויה. קיר חשוף במטבח הוא שטח מבוזבז ולרוב הוא לא יישאר כזה. את מרבית שטח הקירות במטבח מכסים ארונות מטבח ואת השטח הריק שנותר, נמלא בדרך כלל במדפים ומתקנים שונים לאחסון ציוד מטבח וחומרי גלם. העניין הוא שלא מדובר רק על שטח הקיר, אלא גם על המרחב הצמוד אליו. במילים אחרות, ארונות מטבח גם תופסים לנו את שטח הקיר שעליו היינו יכולים לתלות טלוויזיה, אבל גם תופסים את כל המרחב שלפניהם, המרחב שבו אנו עובדים ודרכו אנו מגיעים אל הפריטים המאוחסנים בתוך אותם ארונות. כל אלה יחד, לא משאירים לנו אפשרויות רבות לתליית הטלוויזיה.

אז מה הפתרון?

ובכן, החלק הראשון בפתרון הוא בהבנה שלכם שבחדר המטבח, לא תוכלו לבחור את המיקום המדויק בו תותקן הטלוויזיה והמיקום הזה יושפע בעיקר ממה שאפשר ומה שאי אפשר. אם יש לכם פינה עם קיר חשוף במטבח, זו תהיה כנראה הפינה בה תיתלה הטלוויזיה ולא משנה אם היא מאפשרת לכם את חוויית הצפייה הנוחה ביותר או לא. מצד שני, בעבודה במטבח אנחנו גם כך לא צופים על בסיס קבוע בטלוויזיה, אלא פשוט מאזינים לה ומציצים בה מעת לעת כשמשהו מעניין תופס את תשומת הלב שלנו. התקנת טלוויזיה במטבח נועדה בעיקרה להנעים את זמננו במטבח ולייצר אווירה מהנה יותר ולא להפוך לחדר טלוויזיה.

שנית, ישנם פתרונות המאפשרים גם תלייה של טלוויזיה לא על גבי קיר, אלא מהתקרה. המדובר בזרועות אותן ניתן למתוח מתקרת המטבח ולתלות את הטלוויזיה על הקצה התחתון שלהן. יחד עם זאת, גם זרועות אלה לא יספקו לנו פתרון באזור שבו מותקנים ארונות המטבח, שכן הטלוויזיה תפריע לפתיחת הארונות. מצד שני, ישנו מרחב תקרה גדול שמכל נקודה ממנו ניתן לבצע תליית טלוויזיה במטבח ואם נתקין את הטלוויזיה מספיק גבוה ומספיק רחוק מארונות המטבח, היא גם לא תפריע לתנועה ולעבודה בחדר המטבח. לבסוף, צריך לקחת בחשבון גם את הטלוויזיה עצמה. תליית הטלוויזיה מעל אזור הבישול יכולה להוביל להרס של הטלוויזיה בתוך זמן קצר בגין אדי השמן והבישול.

בכל מקרה, על מנת להבטיח שאתם תולים את הטלוויזיה במקום המתאים ביותר גם לה ובעיקר לכם, מומלץ להזמין מתקין מקצועי, שייבחן את כל האפשרויות הקיימות ויסייע לכם גם בתליית הטלוויזיה וגם בחיווט כל הכבלים הנדרשים, כולל חיבורי חשמל, תקשורת, כבלים ואינטרנט.

רוצים לבשל ללא מתכונים?

רוצים לצפות בתוכניות בישול בזמן אמת?

צריך טלווזיה במטבח!

בהרבה מאוד דירות או בתים פרטיים יש הפרדה בין המטבח לסלון.

זאת אומרת שאם מתקינים טלוויזיה קטנה במטבח, תוכלו ליהנות מצפייה בה גם תוך כדי בישול או בזמן שתיית הקפה של הבוקר. זה רלוונטי מאוד לאלה חלק גדול משעות היום מבלים במטבח ממילא; אם כבר, אז מדוע שלא תהיה במטבח פינה קטנה של נוחות?

וכיום, בעידן הטלווזיה החכמה אשר מחוברת לאינטרנט, נוספים שירותים רבים שיכולים להפוך את השהות במטבח לזמן עוד יותר קונסטורטיבי. (על בית חכם כבר דיברנו?)

אז מה היה לנו עד עכשיו
המרכז לתליית טלויזיות
המרכז לתליית טלויזיות

המרכז להתקנות טלויזיה פעיל בישראל מזה שנים רבות, עוד כשהטלוויזיות היו בגודל של מכונת כביסה. היום, מציע המרכז את שירותיו עבור מסכים שטוחים בכל גודל, החל מהתקנת מסכים קטנים של 20 אינצ', דרך טלוויזיות בגודל של יותר מ-100 אינצ' וכלה בהתקנת קירות מסך באירועים ומתחמי תרבות ובילוי. אם חסר לכם איזשהו רכיב, אם אתם לא מצליחים ליישר את הטלוויזיה, אם הטלוויזיה שלכם כבדה או שאתם פשוט לא יודעים איפה, באיזה גובה ואיך להתקין את הטלוויזיה שלכם בעצמכם, המרכז להתקנות טלויזיה ישלח אליכם טכנאי מקצועי, שיבצע עבורכם את המשימה בצורה מקצועית ומוקפדת ללא פשרות.

התקשרו עכשיו - 073-3753291
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!