המרכז להתקנות טלויזיה

האמת היא שלא חשבנו שנמצא בתחום הזה הרבה אנשי מקצוע, אבל התברר לנו מהר מאוד שהתקנת טלוויזיה הוא שירות נפוץ ומבוקש מאוד ועכשיו אנחנו גם מבינים מדוע. אז בדקנו עבורכם את השוק כדי להמליץ לכם, כרגיל, על הטובים ביותר והגענו למסקנה חד משמעית – המרכז להתקנות טלויזיה.

המרכז להתקנות טלויזיה היא חברה שמתמחה בסוג אחד של עבודות – להתקין טלוויזיות

החברה תתקין עבורכם טלוויזיות בכל גודל ובכל משקל, בכל חלל ולכל מטרה. החברה עובדת עם חברות הפקה, מתחמי אירועים, משרדים וארגונים וכמובן מבצעת התקנות טלוויזיה בבתים פרטים בכל רחבי הארץ.

טלוויזיה מותקנת על הקיר, טלוויזיה מותקנת על התקרה, טלוויזיה מתכווננת לכל כיוון ואפילו ל-360 מעלות, מותקנת בדיוק בגובה המדויק, בדיוק במיקום המדויק ואם צריך, אז גם הובלה ל כל כבלי החשמל והתקשורת הנדרשים מהשקע ועד הטלוויזיה – את כל זה יעשו עבורכם המתקינים המקצועיים של המרכז להתקנות טלויזיה במסירות רבה, בהקפדה מלאה על איכות העבודה והגימור וכמובן עם אחריות מלאה על העבודה והחומרים.

המרכז להתקנות טלויזיה פעיל בישראל מזה שנים רבות, עוד כשהטלוויזיות היו בגודל של מכונת כביסה. היום, מציע המרכז את שירותיו עבור מסכים שטוחים בכל גודל, החל מהתקנת מסכים קטנים של 20 אינצ', דרך טלוויזיות בגודל של יותר מ-100 אינצ' וכלה בהתקנת קירות מסך באירועים ומתחמי תרבות ובילוי. אם חסר לכם איזשהו רכיב, אם אתם לא מצליחים ליישר את הטלוויזיה, אם הטלוויזיה שלכם כבדה או שאתם פשוט לא יודעים איפה, באיזה גובה ואיך להתקין את הטלוויזיה שלכם בעצמכם, המרכז להתקנות טלויזיה ישלח אליכם טכנאי מקצועי, שיבצע עבורכם את המשימה בצורה מקצועית ומוקפדת ללא פשרות.באיזה גובה תולים טלוויזיה

המרכז להתקנות טלויזיה מקדיש זמן ומאמץ לכל פרט קטן בכדי להבטיח לכל לקוח את חוויית הצפייה האולטימטיבית בטלוויזיה החדשה שלו

אחרי שתראו את התוצאות, תוכלו להבין עד כמה חשובה ההתקנה של הטלוויזיה, עד כמה חשוב הגובה המדויק בו היא מותקנת, הזווית, יכולת הכוונון והמיקום המדויק בקיר.

גם בסוגיית המחיר, מצאנו את המרכז להתקנות טלויזיה כאחת החברות האטרקטיביות ביותר ולא בגלל שהם הזולים ביותר. הזולים ביותר בדרך כלל לא נכנסים לרשימת המומלצים שלנו לעולם. במרכז להתקנות טלויזיה תוכלו לקבל מחיר הוגן ותחרותי, שלא יהיה לכם שום ספק לגבי הצדק שעומד מאחוריו, לא לפני שהטלוויזיה תותקן ולבטח לא לאחר מכן, כשתגלו את התוצאות המרשימות.

אז אם יש לכם טלוויזיה שאתם רוצים להתקין בסלון, בחדר השינה, במטבח, בחנות, במשרד, באירוע שאתם עורכים או בכל סיטואציה או מקום אחר, ההמלצה שלנו היא חד משמעית – המרכז להתקנות טלויזיה. אתם לא צריכים לדעת כלום – הטכנאים של המרכז יעשו את הכל עבורכם ולכם רק יישאר לצפות בהנאה בטלוויזיה החדשה שלכם.