התקנת טלויזיה בגינה – הגנה מלאה מפני האקלים הישראלי

זמינות, מהירות ומחיר זול במיוחד! זה המוטו שלנו!

צרו קשר ומתקין טלוויזיות באזורכם יחזור אליכם להצעת מחיר

התקנת טלויזיה בגינההתקנת טלויזיה בגינה

תוספת של טלוויזיה למתחם החיצוני משדרגת באופן משמעותי את חווית השימוש. אתם תיהנו הרבה יותר לבלות בגינה וגם לארח כאשר ניתן יהיה לצפות בגינה או במרפסת במשחקי ספורט, תכניות טלוויזיה, סרטים ותכנים לילדים. התקנת טלוויזיה בגינה נחשבת מורכבת יותר בהשוואה להתקנה בתוך הבית בגלל הדרישה להגנה על המכשיר וחיבורי החשמל מפני מפגעי מזג האוויר. רוב הטלוויזיות מיוצרות לשימוש פנימי כך שכאשר אנחנו בוחרים להתקין אותן בגינה עלינו להיערך בהתאם. 

איך נערכים מבחינה טכנולוגית להתקנת טלוויזיה בגינה?

טכנולוגיה חדישה שקיימת היום מאפשרת התקנת טלוויזיות בגינה. בעבר לא העזנו לחלום על התקנת טלויזיה בגינה והיום זה אפשרי. שימוש בטכנולוגיה החדשה מאפשר צפייה בטלוויזיה בכל מתחם פנימי או חיצוני ללא תלות במזג האוויר. אם רכשתם חיפוי מגן למסך הטלוויזיה והקפדתם על התקנה מקצועית – אין כל סיבה שלא תצפו בסרטים ליד הבריכה ביום גשום. שימו לב, מסכי הטלוויזיה אינם מיועדים לשימוש חיצוני וללא חיפוי מתאים הם יתקלקלו לאחר שימוש קצר. החיפוי הוא זה שמבטיח עמידות בתנאי חוץ ומיד נסביר איך בדיוק זה מתאפשר. 

איך הופכים מסך טלוויזיה לעמיד בפני מים?

חיפוי לטלוויזיה מבטיח הגנה מלאה למסך. התקנת טלויזיה בגינה עם חיפוי מקצועי יוצרת מעטפת הגנה הרמטית. מסך הטלוויזיה מוגן בתוך החיפוי ואינו מושפע מגשמים, לחות, אבק וקרני השמש. יתרון נוסף של החיפוי הוא הגנה מפני חלודה. מעטפת החיפוי כוללת בקר טמפרטורה ומערכת קירור שמתחילים לפעול מיד כאשר הם מזהים חימום יתר של המכשיר. אוויר חם נשלח החוצה בעוד אוויר קר נשאב פנימה. בתוך החיפוי המסך שלכם עמיד בפני חדירת מים וכל מערכות החשמל מוגנות לחלוטין. 

איך נראה חיפוי מגן לטלוויזיה בגינה?

חוששים מחיפוי מסר לא אסתטי? לטובת התקנת טלויזיה בגינה ניתן לרכוש חיפוי חיצוני במבחר גדלים כך שמובטחת התאמה מדויקת למידות של המסך. יש לחיפוי זכוכית מחוסמת חזקה ויש לתלות אותו באותו אופן בו תולים מסכי טלוויזיה שלא כוללים חיפוי. כל החיבורים הדרושים קיימים כך שתצליחו להשלים את המשימה במהרה.

איפה אפשר לקנות חיפוי?

כל התקנת טלויזיה בגינה כדאי להתחיל ברכישת חיפוי איכותי במידה הנכונה. שימו לב שקיימים כמה סוגים של חיפויים כאשר חלק מהדגמים מספקים רק הגנה מפני לכלוך בעוד דגמים אחרים מתחייבים להגנה מלאה מפני מים. כדאי לתת עדיפות למוצרים של חברות מוכרות בתחום האודיו. את הבחירה בחיפוי איכותי נשלים עם התקנה מקצועית שמבטיחה הפעלה בטיחותית ושימוש ארוך טווח. 

איך מבצעים התקנת טלויזיה בגינה? 

רכישת ערכת חיפוי מסך להתקנת טלויזיה בגינה כוללת מסך אטום למים ולכלוך, מסגרת היקפית מוגנת מים, מגן למנוע וצינור הגלילה, מסילות צד, ערכת ברגים. כל החלקים עשויים חומרי גלם איכותיים שתואמים את האקלים הישראלי. הערכה מאפשרת התקנת מסכי טלוויזיה בגינה ובמרפסות. ללא הגנה של חיפוי איכותי שמותקן נכון המסך לא יחזיק מעמד יותר ממספר שבועות או חודשים. פנו אל איש מקצוע בעל ניסיון ספציפי בתחום ותעניקו למסך הטלוויזיה שלכם את ההגנה המיטבית. כאשר מבצעים התקנה נכונה מסך הטלוויזיה מחזיק מעמד שנים רבות ללא תקלות. 

מה חשוב לבדוק לפני שמזמינים?

  1. התאמה מדויקת בין המידה של ערכת החיפוי לבין מידת המסך
  2. התקנה על זרוע / על עמוד נירוסטה או על קיר בהתאם לתנאים בשטח
  3. זכוכית מחוסמת איכותית
  4. מבנה אלומיניום או ברזל
  5. הגנה מלאה מפני חדירת מים
  6. בקר טמפרטורה איכותי
  7. מתקן תלייה 

עם איש מקצוע בעל ניסיון התקנת טלויזיה בגינה היא משימה אפשרית ואף פשוטה. אל תתפשרו על פחות מאטימות מלאה ובקר טמפרטורה איכותי. 

אז מה היה לנו עד עכשיו
המרכז לתליית טלויזיות
המרכז לתליית טלויזיות

המרכז להתקנות טלויזיה פעיל בישראל מזה שנים רבות, עוד כשהטלוויזיות היו בגודל של מכונת כביסה. היום, מציע המרכז את שירותיו עבור מסכים שטוחים בכל גודל, החל מהתקנת מסכים קטנים של 20 אינצ', דרך טלוויזיות בגודל של יותר מ-100 אינצ' וכלה בהתקנת קירות מסך באירועים ומתחמי תרבות ובילוי. אם חסר לכם איזשהו רכיב, אם אתם לא מצליחים ליישר את הטלוויזיה, אם הטלוויזיה שלכם כבדה או שאתם פשוט לא יודעים איפה, באיזה גובה ואיך להתקין את הטלוויזיה שלכם בעצמכם, המרכז להתקנות טלויזיה ישלח אליכם טכנאי מקצועי, שיבצע עבורכם את המשימה בצורה מקצועית ומוקפדת ללא פשרות.

התקשרו עכשיו - 073-3753291
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!