התקנת טלוויזיה על הקיר

זמינות, מהירות ומחיר זול במיוחד! זה המוטו שלנו!

צרו קשר ומתקין טלוויזיות באזורכם יחזור אליכם להצעת מחיר

קניתם טלוויזיה חדשה ואתם רוצים להתקין אותה על הקיר? אפשר להניח ברמה גבוהה של ודאות, שהטלוויזיה שקניתם היא למעשה טלוויזיה בעלת מסך שטוח או בשפת העם, פלאזמה ואפשר להניח ברמה גבוהה של ודאות שבארגז בו קיבלתם את הטלוויזיה נמצא גם מנגנון תלייה ייעודי לטלוויזיה שלכם. זאת אומרת שברמה הטכנית, כל עוד אתם מסוגלים לבצע עבודות הנדימן פשוטות מסוג זה, לא אמורה להיות לכם בעיה. מה שכן יכול לאתגר אתכם הוא ההבנה היכן בדיוק לתלות את הטלוויזיה, באיזה מיקום בחדר ובמיוחד באיזה גובה. בשורות הבאות נפרוש בפניכם את העקרונות הבסיסיים שאמורים להנחות אתכם בעניין זה.

התקנת טלוויזיה על הקיר

מהי הדרך הטובה ביותר להתקין טלוויזיה על הקיר?

ובכן, התקנת טלוויזיה על הקיר היא אינה משימה מורכבת שמחייבת איש מקצוע, אבל זה לא אומר שלא יכול להיות צורך באיש מקצוע כזה. במרבית המקרים, כאשר אתם רוכשים טלוויזיה חדשה, מוצעת לכם גם האפשרות לכלול בעסקה את רכיב ההתקנה בתוספת קטנה של תשלום. אם אתם לא מרגישים שאתם לגמרי יודעים איך, כמה ולמה לתלות את הטלוויזיה, בהחלט כדאי להוסיף את התשלום הנדרש ולהסיר את כאב הראש הזה מראשכם. מתקין טלוויזיה מקצועי מכיר היטב את כל הכללים הנדרשים בהתקנת טלוויזיה, הוא יודע איך לבחור את המיקום האידיאלי, את הגובה האידיאלי ועל פי הצורך גם כיצד למתוח כבלי חשמל וכבלים לכל פינה בה תבחרו לתלות את הטלוויזיה, גם אם השקעים אינם ממוקמים באותו אזור של הקיר. אם לא מדובר ברכישת טלוויזיה חדשה, אפשר לשכור שירות הנדימן שיבצע עבורכם את העבודה בעלות נמוכה מאוד וגם במקרה הזה, להסיר את המשימה מעליכם ולהניח את הסיפור מאחוריכם. ובכל זאת, אם אתם רוצים להתקין את הטלוויזיה בעצמכם, להלן כמה דברים חשובים שכדאי לדעת על התקנת טלוויזיה על הקיר.

מנגנון תלייה ייעודי או גנרי?

תליית טלוויזיה משקפת תרבות חדשה למדי כשעד כה היה נהוג להניח את הטלוויזיה על גבי השידה ולכל היותר לתלות אותה על גבי זרוע ברקן. הסיבה לכך היא כמובן משקלה וגודלה העצומים של הטלוויזיות הישנות לעומת המסכים הדקים המודרניים שקל מאוד לתלות אותם ואפילו מתבקש. מאחר והנוהג לתלות טלוויזיה על הקיר השתרש עמוק כל כך, אופציה זו הפכה לברירת מחדל בכל דגמי הטלוויזיה, שגם מגיעים עם מנגנון תלייה עצמאי וייעודי משלהם. מנגנון זה מתוכנן בדיוק לטלוויזיה הספציפית ולכן הוא המנגנון העדיף בכל מקרה. במקרים בהם אין לכם את המנגנון הזה או שאין לכם אותו בשלמותו מכל סיבה שהיא, ישנם פתרונות גנריים שניתן ליישם, אבל חשוב לבחון מהו הפתרון המתאים לדגם הספציפי שלכם ולשם כך יהיה עליכם לעשות בדיקות מול החנות (כדאי גם למדוד ולצלם את גב המסך ולהציג את הנתונים בחנות).

היכן ובאיזה גובה לתלות?

הפרמטר החשוב ביותר בתהליך של התקנת טלוויזיה על הקיר הוא המיקום המדויק של הטלוויזיה. מבחינת הקיר והאזור בקיר בו אתם רוצים לתלות את הטלוויזיה, מדובר בבחירה סובייקטיבית לגמרי אבל בגדול לא מומלץ שהטלוויזיה תותקן מול חלון שופע שמש ולא מומלץ להתקין את הטלוויזיה הרחק מנקודת האמצע של פינת הישיבה. מבחינת הגובה, במידה והצפייה בטלוויזיה צפויה להתבצע בישיבה, הגובה המומלץ הוא גובה מעט יותר גבוה מהגובה בו אתם צופים בטלוויזיה בקו ישר. במידה והטלוויזיה מותקנת בחדר השינה, כדאי לתלות את הטלוויזיה כמה שיותר גבוה ובאופן ספציפי, קצת מעל הגובה של אדם ממוצע, כלומר בסביבות השני מטרים.

אז מה היה לנו עד עכשיו
המרכז לתליית טלויזיות
המרכז לתליית טלויזיות

המרכז להתקנות טלויזיה פעיל בישראל מזה שנים רבות, עוד כשהטלוויזיות היו בגודל של מכונת כביסה. היום, מציע המרכז את שירותיו עבור מסכים שטוחים בכל גודל, החל מהתקנת מסכים קטנים של 20 אינצ', דרך טלוויזיות בגודל של יותר מ-100 אינצ' וכלה בהתקנת קירות מסך באירועים ומתחמי תרבות ובילוי. אם חסר לכם איזשהו רכיב, אם אתם לא מצליחים ליישר את הטלוויזיה, אם הטלוויזיה שלכם כבדה או שאתם פשוט לא יודעים איפה, באיזה גובה ואיך להתקין את הטלוויזיה שלכם בעצמכם, המרכז להתקנות טלויזיה ישלח אליכם טכנאי מקצועי, שיבצע עבורכם את המשימה בצורה מקצועית ומוקפדת ללא פשרות.

התקשרו עכשיו - 073-3753291
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!