תליית טלויזיה מהתקרה

זמינות,מהירות ומחיר זול במיוחד!זה המוטו שלנו!

תליית טלויזיה מהתקרה

כיום אנו מחפשים עוד דרכים לחסוך במקום של חלל הבית, אחד הפתרונות היעילים ביותר הוא תליית טלויזיה מהתקרה במקום להשתמש בשידה אשר עליה יוצב המסך. ישנה עוד אפשרות של התקנת טלויזיה לקיר, אך כאשר אנו בוחרים בהתקנה לתקרה אנו נהנים ממגוון אפשרויות ונוחות גדולה יותר בעת הצפייה. הנה כל מה שאתם חייבים לדעת לפני שאתם מתקינים טלויזיה מהתקרה.

 

תליית טלויזיה מהתקרה – פתרון עיצובי

תליית טלויזיה מהתקרה אינה כפי שאתם מדמיינים, על מנת שנוכל להתקין את המסך בצורה חכמה עליכם תחילה לבחור בדרך ההתקנה הרצויה, לכל אפשרות התקנה יש את היתרונות שלה. המטרה שלנו היא לשלב את מסך הטלויזיה בקו העיצובי של הבית, להעניק למסך מראה יוקרתי וכמובן נוחות מקסימלית בעת הצפייה. לכן, חשוב להבין שלא משנה איפה אתם מתקינים את מסך הטלוויזיה, המסך חייב להיות בשילוב הרמוני עם כל הבית ושלא יראה "כמטען חורג". 

כדי להבטיח שאתם עושים את הבחירה הנכונה יש להתייעץ עם איש מקצוע אשר יעניק לכם את האופציות הרלוונטיות לכם וכמובן יוודא מה יותר כדאי בהתאם לנתונים שיש לכם. יש גם לקחת בחשבון את התקציב שהקצתם עבור ההתקנה הזאת. 

תליית טלויזיה מהתקרה – דרכי התקנה

לפניכם שלוש דרכים פופולריות עבור תליית טלויזיה מהתקרה, דרכים אלו מיועדות עבור מי שרוצה לחסוך במקום של חלל הבית. יש לציין כי לכל אחת מהשיטות אתם נדרשים להיעזר באנשי מקצוע אשר יתקינו עבורכם את מתקן התלייה.

מתקן מעלית

אחד הפתרונות היותר פופולריים אך גם היותר יקרים הוא מתקן מעלית. אנו למעשה מלבישים את מסך הטלוויזיה בתוך מעלית שתוכננה מראש בעיצוב הבית. המעלית כמובן עובדת על חשמל והפעלתה באמצעות שלט ייעודי אשר נוכל בכל פעם לפתוח את המעלית ולשלוט במתקן כלפי מטה. פתרון זה הכי יעיל מבחינת חיסכון במקום וכמו כן ניתן בכל פעם לבחור את גובה המסך, זאת אומרת שאם כמות הצופים משתנה ניתן לאפשר נוחות צפייה לכולם.

 

זרוע חשמלית

זרוע חשמלית היא זרוע מתכווננת אשר ניתן לשלוט בה ולקבוע את הגובה והזווית הרצויה לצפייה. הזרוע היא פתרון יעיל וגם לא יקר מאוד, עם זאת יש לבחור בקפידה את המתקין שכן מדובר על התקנה לא פשוטה. בסופו של דבר גם פתרון זה יעיל לחיסכון במקום ומאוד נוח לבתים צפופים.

 

עמוד נירוסטה קבוע

האפשרות הפשוטה ביותר היא התקנה של עמוד נירוסטה מעוצב מתוך התקרה. ניתן לבחור בסוגים שונים של עמודים אשר יתאימו לקו העיצובי של הבית, החיסרון הוא שהמקום אותו תבחרו הוא המקום בו ימוקם המסך ללא אפשרויות תזוזה קריטים, יהיה ניתן לסובב את המסך לצדדים ובזווית למעלה ולמטה. למעשה שיטה זו דומה לקיבוע מסך על גבי קיר, רק כאן אנו חוסכים במקום.

תליית טלויזיה מהתקרה – שירות מקצועי

תנו לאנשי המקצוע לעשות את העבודה עבורכם, אפילו אם אתם חושבים שיש לכם ידיים טכניות ואין שום בעיה עבורכם לבצע התקנה כזאת. בסופו של דבר, במיוחד כאשר יש ילדים בבית אתם רוצים לשמור על הביטחון של דיירי הבית ואורחים שונים, לשם כך יש אנשי מקצוע אשר עברו הכשרה מקצועית והדרכות בטיחות בכל הנוגע להתקנות בבית הלקוח, תנו להם לעשות את העבודה. עליכם לבחור בחברה מקצועית אשר תעניק לכם מגוון אפשרויות רחב, עיצובים שונים וכמובן ייעוץ מקצועי. אבל לפני הכל, הדבר הקריטי ביותר שאתם צריכים לבדוק הוא את רישיון החברה, תוכלו לוודא זאת בקלות, לכן בדרך כלל עדיף לבחור בחברה גדולה על פני אדם פרטי.

אז מה היה לנו עד עכשיו

המרכז לתליית טלויזיות
המרכז לתליית טלויזיות

המרכז להתקנות טלויזיה פעיל בישראל מזה שנים רבות, עוד כשהטלוויזיות היו בגודל של מכונת כביסה. היום, מציע המרכז את שירותיו עבור מסכים שטוחים בכל גודל, החל מהתקנת מסכים קטנים של 20 אינצ', דרך טלוויזיות בגודל של יותר מ-100 אינצ' וכלה בהתקנת קירות מסך באירועים ומתחמי תרבות ובילוי. אם חסר לכם איזשהו רכיב, אם אתם לא מצליחים ליישר את הטלוויזיה, אם הטלוויזיה שלכם כבדה או שאתם פשוט לא יודעים איפה, באיזה גובה ואיך להתקין את הטלוויזיה שלכם בעצמכם, המרכז להתקנות טלויזיה ישלח אליכם טכנאי מקצועי, שיבצע עבורכם את המשימה בצורה מקצועית ומוקפדת ללא פשרות.

צרו עימנו קשר

היתרונות שלנו

אולי גם יעניין אתכם...

Open chat
אנחנו זמינים גם בוואטסאפ!