פרקט לינציה בחדרים? האם זה באמת כדאי

זמינות, מהירות ומחיר זול במיוחד! זה המוטו שלנו!

צרו קשר ומתקין טלוויזיות באזורכם יחזור אליכם להצעת מחיר

אחד השינויים המשמעותיים ביותר בכל מה שקשור לתכנון ועיצוב בתי מגורים, מבנים מסחריים ואחרים, הוא כל מה שקשור לריצוף הקרקע.

בעבר זה היה מאוד ברור ופשוט. ברוב המקרים אנשים בחרו להשתמש באופציות של מרצפות רגילות או מרצפות קרמיקה ושיש, במידה והיתה להם אפשרות כלכלית. בשני העשורים האחרונים, פחות או יותר, נפתחה אופציה נוספת שכיחה מאוד עבור מבנים מסוגים שונים, והיא אופציה של פרקטים.

מה שבעבר הרחוק היה נחשב למותרות שרק מעטי מעט יכלו להרשות לעצמם, הן בגלל המחירים והן בגלל העובדה שלא היו הרבה מקומות שהציעו פרקטים למכירה והרכבה, היום הפך להיות הרבה יותר שכיח. בוודאי אם מדובר במבני מגורים חדשים, דירות מקבלן או בתים פרטיים. זה נכון גם לגבי מקרים של שיפוצים כלליים של מבני מגורים או מבנים אחרים. יותר אנשים בוחרים להשתמש בפרקטים מאשר בעבר.

כאן עולה שאלה, באיזה פרקט נעדיף להשתמש. ישנם שני סוגים עיקריים. אחד הוא פרקט עץ מלא, אמיתי, שנחשב מאוד יקר ולא בהכרח משתלם, בין היתר בגלל העלויות אך גם בגלל שהתחזוקה שלו היא מורכבת ודורשת מאיתנו להימנע מדברים מסוימים.

הסוג השני הוא פרקט למינציה והוא נחשב לפרקט הרבה יותר פופולארי, בפרט בקרב אנשים שמעוניינים בהתקנת פרקט בדירות, בתים פרטיים או מבנים מסחריים. מדובר בפרקט סינטטי אשר במראה שלו ובתכונות מזכיר פרקט עץ, אך הוא הרבה יותר זול מבחינה כלכלית והרבה יותר קל לתחזק ולשמר אותו לאורך זמן. לכן הרבה פעמים אנשים מעדיפים להשתמש בו, מאשר בפרקט רגיל. בוודאי אם מדובר בנכס גדול שרוצים לרצף את כל השטח שלו ולא רק חלק ממנו.

זה באמת משתלם לנו?

התשובה היא כן. אומנם לא מדובר על פרקט עץ רגיל, עץ מלא על כל תכונותיו, אך הוא בהחלט יכול להועיל לנו לא פחות מאשר פרקט רגיל. להיפך, הוא יכול להיות מאוד אטרקטיבי, מאוד איכותי, יכול לשרת אותנו שנים רבות ללא שום בעיה, ויש לנו אפשרות לתחזק ולשמר אותו בצורה מאוד קלה ונוחה. הוא לא דורש שימוש בחומרים מיוחדים וכן לא דורש מאיתנו להימנע מפעולות מסוימות.

למשל, הרבה פעמים פרקטים רגילים, עץ מלא, אינם יכולים להתמודד עם מים ולכן אנחנו צריכים לחפש פתרונות כיצד לנקות אותו. לעומת זאת, פרקט למינציה, יכול להתמודד טוב יותר עם מים והוא לא ייהרס.

כמו כן, מאחר ומחירו זול בהרבה ממחירו של פרקט רגיל, אז אם אנחנו רוצים לבצע שינוי מתוך כוונה לחדש את העיצוב או אם הפרקט נהרס ואנחנו רוצים להסיר חלק ולהרכיב במקומו חלק אחר, אז לא תהיה לנו בעיה לעשות את זה. זאת בתנאי כמובן ונוכל למצוא חלק דומה לזה שנהרס ונוכל להחליף אותו בקלות ובזול.

 

אז מה היה לנו עד עכשיו
המרכז לתליית טלויזיות
המרכז לתליית טלויזיות

המרכז להתקנות טלויזיה פעיל בישראל מזה שנים רבות, עוד כשהטלוויזיות היו בגודל של מכונת כביסה. היום, מציע המרכז את שירותיו עבור מסכים שטוחים בכל גודל, החל מהתקנת מסכים קטנים של 20 אינצ', דרך טלוויזיות בגודל של יותר מ-100 אינצ' וכלה בהתקנת קירות מסך באירועים ומתחמי תרבות ובילוי. אם חסר לכם איזשהו רכיב, אם אתם לא מצליחים ליישר את הטלוויזיה, אם הטלוויזיה שלכם כבדה או שאתם פשוט לא יודעים איפה, באיזה גובה ואיך להתקין את הטלוויזיה שלכם בעצמכם, המרכז להתקנות טלויזיה ישלח אליכם טכנאי מקצועי, שיבצע עבורכם את המשימה בצורה מקצועית ומוקפדת ללא פשרות.

התקשרו עכשיו - 073-3753291
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!